Ekran dotykowy urzadzenie wejscia wyjscia

GASTRO POS jest programem, który daje na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko prosty organizm na placu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w pracy kelnerom natomiast tymże jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz czasochłonnych szkoleń, i bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z ogromną paletą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie tylko w niewielkim, pojedynczym lokalu, ale i w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi bardzo elastycznym systemem, jaki uzyskamy na rynku. W zależności od profilu lokalu, albo istnieje zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najzgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy jak również efekcie jaki tworzy. W relacje od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żebym był on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.