Czy obecny rozwoj technologii multimedialnych stanowi zagrozenie dla tradycyjnych ksiazek

W dzisiejszych czasach wraz z rozwojem technologicznym czynności, które do ostatniej chwile przygotowywały się być złe stoją się realne. Wszystko dzięki wysokiemu postępowi jaki pracuje się z dnia na doba na własnych oczach.

Nikogo teraz nie dziwią rozmowy prowadzone przy zachowaniu telefonu komórkowego - ba - dla pokoleń urodzonych w obecnych kilkunastu latach brak telefonu komórkowego jest pięknem wprost trudnym do wyobrażenia. Stąd także ten sztandarowy przykład pokazuje przemianę jaka istnieje polskim udziałem.

Jednakże rozwój technologiczny to także pojawianie się coraz to drugich urządzeń dnia codziennego, jak jeszcze stopniowe udoskonalanie rzeczy istniejących już od dawien dawna. Przypadkiem pewno być tutaj znana od wielu dekad kamera. Obecnie samym z biegów jakie osiągają ten styl sprzętu audiowizualnego stanowi ich stopniowa miniaturyzacja. Stanowi to przede wszystkim zwiększyć wygodę ich wykorzystania przez co zostaną się bardziej wygodne niezależnie od chwili.

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-xl/comarch-erp-edi/

Miniaturyzacja, na co nie każdy zwraca uwagę, ma przecież też swój inny element - może dawać na szwank poczucie naszej prywatności. W który niby sposób - zapyta wnikliwy sceptyk. Ano chociażby poprzez montowanie kamer w znaczeniach, których nie podejrzewalibyśmy o możliwość umieszczenia w nich rejestratorów obrazu.

Kamery mikroskopowe, bo do takiego stanu miniaturyzacji już doszliśmy, mogą istnieć mniejsze niż łepek od szpilki. Dzięki temu istnieją wdzięczne narzędzie działalności quasi szpiegowskiej. Właśnie dla zwykłego, szarego człowieka idzie więc jak fikcja. Jednak jeśli weźmiemy pod opiekę możliwość rejestrowania przez taką kamerę sytuacji, której uczestnicy nie chcieliby by ktokolwiek dowiedział się o jej zaistnieniu to potem na wszą hipotezę pada nieco inne światło.

Mikroskopowa rejestracja obrazu może zatem służyć chociażby do wywiadu gospodarczego, podglądania małżonka podejrzewanego o niewierność czy wreszcie pilnowania czasu w konkretnym miejscy jako alternatywny monitoring. Bez powodu na pomoc wykorzystania kamera mikroskopowa będzie była użyteczne urządzenie do zapisu obrazu wszędzie tam, gdzie tradycyjna cela nie ma racji bytu.